147.583.31 TL
59.033.32 TL
Öztiryakiler OKFBE 33364 Patisserie Fırın, 4 Tepsi Kapasiteli, GN 2/3, Elektrikli
Fırınlar
Ürün Kodu : NEVO-10EM
| Ağırlık | 165 kg |
| Boyutlar | 97 × 92 × 125 cm |
| Ürün | Konveksiyonel Patisserie Fırın |
| Ürün Yapısı | Manuel Kontrollü |
| Kapasite | 10 Tepsi |
| Tepsi Ölçüsü | 10 x 40×60 mm, 10 x GN 1/1 65 mm |
| Uzunluk | 945 |
| Genişlik | 860 |
| Yükseklik | 1.135 |
| Net Ağırlık | 140 |
| Güç , W. | 15.100 |
| Fan Gücü,W | 3×180 |
| Elektrik Gücü | 14400 |
| Gerilim (Voltaj) | 380-400 VAC 3N 50 HZ |
| Su Girişi | R 3/4" |
| Su Basıncı | 1,5- 4 bar |
| Kablo Kesit | 5×6 |
Ölçülerinize dayalı olarak mükemmel bedeninizi hesaplayacağız
Copyright © 2021
