147.583.31 TL
59.033.32 TL
Öztiryakiler OKFBE 33364 Patisserie Fırın, 4 Tepsi Kapasiteli, GN 2/3, Elektrikli
Fırınlar
Ürün Kodu : 7890.10G11.01
| * Paslanmaz çelik gövdeli * Pişirme kabini ısı kaybını önleyici izolasyonlu * Pişirme kabini sıcaklığının aşırı yükselmesini önleyen emniyet termostatı * Pişirme sıcaklığı dijital termostat kontrollü * 2 saate kadar ayarlanabilir pişirme süresi * İstenildiğinde yiyecekler üzerine buhar püskürterek otomatik nemlendirme yapma olanağı * Fırın içi aydınlatmalı * Kapıdan ısı kaçışını önleyen özel silikon contalı * Paslanmaz çelik özel fanı yardımıyla homojen pişirme imkanı * Kapı açıldığında pişirme işlemini durduran emniyet anahtarı * Kapı ısıya dayanıklı çift camdan oluşmuştur * Kolay temizlenebilen kapı iç camı * 4 konumlu fonksiyon anahtarı sayesinde nemli ve nemsiz pişirme istenildiğinde hazne ısısını hızlı soğutma seçeneği * Raflar arası mesafe 68mm * Ayakların yüksekliği ayarlanabilir |
|
| TİP | Elektrikli |
| EN (mm) | 900 |
| BOY (mm) | 816 |
| YÜKSEKLİK (mm) | 1057 |
| NET AĞIRLIK (Kg) | 132,5000 |
| BRÜT AĞIRLIK (Kg) | 106 |
| HACİM (m3) | 0,8 |
| KAPASİTE | 10 GN 1/1 |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 17 |
| VOLT | 380/400 V / 3 NPE |
| FREKANS | 50/60 |
| BUHAR GÜCÜ | 30kW |
| SICAK SU BASINCI | 1,5 - 4 bar |
| SOĞUK SU GİRİŞ ÇAPI | 3/4" |
| SOĞUK SU BASINCI | 1,5 - 4 bar |
| SOĞUK SU SERTLİĞİ | 8 dH, 14.2 fH, 10 bH |
| DRANAJ GİRİŞ ÇAPI | 2" |
| KORUMA SINIFI | IP 21 |
Ölçülerinize dayalı olarak mükemmel bedeninizi hesaplayacağız
Copyright © 2021
