147.583.31 TL
59.033.32 TL
Öztiryakiler OKFBE 33364 Patisserie Fırın, 4 Tepsi Kapasiteli, GN 2/3, Elektrikli
Fırınlar
Ürün Kodu : NEVO-04E
| Ağırlık | 72 kg |
| Boyutlar | 77 × 85 × 67 cm |
| Ürün | Konveksiyonel Patisserie Fırın |
| Ürün Yapısı | Dijital Kontrollü |
| Kapasite | 4 Tepsi |
| Tepsi Ölçüsü | 4 x 40×60 mm, 4 x GN 1/1 65 mm |
| Uzunluk | 750 |
| Genişlik | 795 |
| Yükseklik | 560 |
| Net Ağırlık | 62 |
| Güç , W. | 6.900 |
| Fan Gücü,W | 2×180 |
| Elektrik Gücü | 6400 |
| Gerilim (Voltaj) | 380-400 VAC 3N 50 HZ 220-230 VAC 1N 50 HZ |
| Su Girişi | R 3/4" |
| Su Basıncı | 1,5- 4 bar |
| Kablo Kesit | 5×2.5 3×6 |
Ölçülerinize dayalı olarak mükemmel bedeninizi hesaplayacağız
Copyright © 2021
