147.583.31 TL
59.033.32 TL
Öztiryakiler OKFBE 33364 Patisserie Fırın, 4 Tepsi Kapasiteli, GN 2/3, Elektrikli
Fırınlar
Ürün Kodu : NEVO-02EM
| Ağırlık | 58 kg |
| Boyutlar | 53 × 75 × 67 cm |
| Ürün | Konveksiyonel Patisserie Fırın |
| Ürün Yapısı | Manuel Kontrollü |
| Kapasite | 4 Tepsi |
| Tepsi Ölçüsü | 4 x GN 2/3 65 mm |
| Uzunluk | 510 |
| Genişlik | 700 |
| Yükseklik | 560 |
| Net Ağırlık | 48 |
| Güç , W. | 3.500 |
| Fan Gücü,W | 180 |
| Elektrik Gücü | 3200 |
| Gerilim (Voltaj) | 220-230 VAC 1N 50 HZ |
| Su Girişi | R 3/4" |
| Su Basıncı | 1,5- 4 bar |
| Kablo Kesit | R 3/4 |
Ölçülerinize dayalı olarak mükemmel bedeninizi hesaplayacağız
Copyright © 2021
