0.00 TL
Atalay 730 Seri AAIE-473 Set Üstü Amerikan Izgara, 40x73 cm, Elektrikli
73 Seri Pişiriciler
Ürün Kodu : GKW7020
Paslanmaz çelik gövde
Pres baskı yekpare üst tabla
Gaz emniyet tertibatı ve termokupl
Pilot alevli brülörler
Pik döküm çıkarılabilir Ø 31 cm üst ocak ızgarası
Yüksek verimli ve düşük gaz emisyonlu brülörler
Set üstü veya alt stand ile birlikte kullanılabilir
Kolay temizlenebilir yuvarlak köşeli üst tabla
Lpg veya doğalgaz ile çalışabilir
| Ağırlık | 57 kg |
| Boyutlar | 82 × 80 × 45 cm |
| Ürün | Ocak |
| Seri | 700 Seri |
| Ürün Yapısı | Set Üstü |
| Uzunluk | 800 |
| Yükseklik | 280 |
| Net Ağırlık | 48 |
| Gaz Türü | LPG, NG |
| Yanıcı | 2 Brülörlü |
| Gaz Tüketim max LPG kg/h | 129, 2/ |
| Gaz Tüketim min LPG kg/h | 1/, 118 |
| Gaz Tüketim max NG m3/h | 2/, 857 |
| Gaz Tüketim min NG m3/h | 1/, 5 |
| Gaz Girişi | R 3/4" |
| Güç , W. | 27000 |
Ölçülerinize dayalı olarak mükemmel bedeninizi hesaplayacağız
Copyright © 2021
