0.00 TL
Atalay 730 Seri AAIE-473 Set Üstü Amerikan Izgara, 40x73 cm, Elektrikli
73 Seri Pişiriciler
Ürün Kodu : GKW7010
Paslanmaz çelik gövde
Pres baskı yekpare üst tabla
Gaz emniyet tertibatı ve termokupl
Pilot alevli brülörler
Pik döküm çıkarılabilir Ø 31 cm üst ocak ızgarası
Yüksek verimli ve düşük gaz emisyonlu brülörler
Set üstü veya alt stand ile birlikte kullanılabilir
Kolay temizlenebilir yuvarlak köşeli üst tabla
Lpg veya doğalgaz ile çalışabilir
| Ağırlık | 34 kg |
| Boyutlar | 42 × 80 × 53 cm |
| Ürün | Ocak |
| Seri | 700 Seri |
| Ürün Yapısı | Set Üstü |
| Uzunluk | 400 |
| Genişlik | 730 |
| Yükseklik | 280 |
| Net Ağırlık | 27 |
| Gaz Türü | LPG, NG |
| Yanıcı | 1 Brülörlü |
| Gaz Tüketim max LPG kg/h | 1/, 65 |
| Gaz Tüketim min LPG kg/h | 0/, 559 |
| Gaz Tüketim max NG m3/h | 1/, 429 |
| Gaz Tüketim min NG m3/h | 0, 75 |
| Gaz Girişi | R 3/4" |
| Güç , W. | 13500 |
Ölçülerinize dayalı olarak mükemmel bedeninizi hesaplayacağız
Copyright © 2021
