0.00 TL
Atalay 730 Seri AAIE-473 Set Üstü Amerikan Izgara, 40x73 cm, Elektrikli
73 Seri Pişiriciler
Ürün Kodu : GDT7050
“Paslanmaz çelik gövde
Manuel kaldırma mekanizması
Karşı ağırlıklı kapak
Soğuk su girişi
Gazlı modeller; 8 kademeli, emniyet tertibatlı, termokupllu
ve pilot alevli
Lpg veya doğalgaz ile çalışabilir
Tüm modellerde 300 °C’ye kadar ayarlanabilir sıcaklık kontrolü
Kolay temizlenebilir yuvarlak köşeli üst tabla”
| Ağırlık | 135 kg |
| Boyutlar | 82 × 80 × 110 cm |
| Ürün | Devrilir Tava |
| Seri | 700 Seri |
| Enerji Tipi | Gazlı |
| Gaz Türü | LPG, NG |
| Kapasite | 50lt. |
| Uzunluk | 800 |
| Genişlik | 730 |
| Yükseklik | 850 |
| Net Ağırlık | 120 |
| Gaz Tüketim max NG m3/h | 1 |
| Gaz Tüketim min LPG kg/h | 0,497 |
| Gaz Tüketim max LPG kg/h | 0,946 |
| Gaz Tüketim min NG m3/h | 0,667 |
| Güç , W. | 12000 |
| Gaz Girişi | R 1/2" |
| Su Girişi | R 1/2" |
Ölçülerinize dayalı olarak mükemmel bedeninizi hesaplayacağız
Copyright © 2021
