4.620.00 TL
Remta R79 Lux Tost Makinesi, 20 Dilim, Elektrikli
Kafeterya Ekipmanları
Ürün Kodu : EPD9010
Paslanmaz çelik gövde Pres baskı yekpare üst tabla Porselen ısıtıcı rezistans Yağ süzme tavası Set üstü veya alt stand ile birlikte kullanılabilir Kolay temizlenebilir yuvarlak köşeli üst tabla
| Ağırlık | 33 kg |
| Boyutlar | 33 × 96 × 58 cm |
| Ürün | Patates Dinlendirme |
| Ürün Yapısı | Set Üstü |
| Seri | 900 Seri |
| Enerji Tipi | Elektrikli |
| Uzunluk | 400 |
| Genişlik | 900 |
| Yükseklik | 280 |
| Net Ağırlık | 25 |
| Güç , W. | 1.000 |
| Gerilim (Voltaj) | 220-230 V 1N AC 50 Hz |
| Kablo Kesit | 3×1, 5 |
Ölçülerinize dayalı olarak mükemmel bedeninizi hesaplayacağız
Copyright © 2021
