0.00 TL
Atalay AAIG-1290 900 Seri Dolaplı Su Çekmeceli Döküm Amerikan Izgara, 120x90 cm
90 Seri Pişriciler
Ürün Kodu : EMF9020
Paslanmaz çelik gövde Pres baskı yekpare üst tabla E.G.O Emniyet limit termostatlı E.G.O 3 kademeli ısı anahtarı ve termostatik kontrol Su giriş musluğu Elektrik kontrollü su doldurma sistemi Su boşaltma vanası Su taşma tahliyesi Kolay temizlenebilir yuvarlak köşeli üst tabla
| Ağırlık | 90 kg |
| Boyutlar | 82 × 96 × 115 cm |
| Ürün | Makarna Pişirici |
| Ürün Yapısı | Dolaplı |
| Seri | 900 Seri |
| Enerji Tipi | Elektrikli |
| Güç , W. | 21.000 |
| Uzunluk | 800 |
| Genişlik | 900 |
| Yükseklik | 850 |
| Net Ağırlık | 75 |
| Gerilim (Voltaj) | 380 – 400V 3N AC 50 Hz |
| Kablo Kesit | 5×6 |
| Su Girişi | R 1/2” |
Ölçülerinize dayalı olarak mükemmel bedeninizi hesaplayacağız
Copyright © 2021
