0.00 TL
Atalay 730 Seri AAIE-473 Set Üstü Amerikan Izgara, 40x73 cm, Elektrikli
73 Seri Pişiriciler
Ürün Kodu : EKT7080
| Ağırlık | 110 kg |
| Boyutlar | 82 × 80 × 115 cm |
| Seri | 700 Seri |
| Enerji Tipi | Elektrikli |
| Ürün | Kaynatma Tenceresi |
| Isıtma Tipi | İndirekt Isıtmalı |
| Kapasite | 80lt. |
| Ürün Yapısı | Silindirik |
| Malzeme Kalitesi | AISI 316 |
| Uzunluk | 800 |
| Genişlik | 730 |
| Yükseklik | 850 |
| Net Ağırlık | 95 |
| Güç , W. | 12000 |
| Gerilim (Voltaj) | 380 – 400V 3N AC 50 Hz |
| Kablo Kesit | 5×4 |
| Su Girişi | 1/2" |
Ölçülerinize dayalı olarak mükemmel bedeninizi hesaplayacağız
Copyright © 2021
