0.00 TL
Atalay 730 Seri AAIE-473 Set Üstü Amerikan Izgara, 40x73 cm, Elektrikli
73 Seri Pişiriciler
Ürün Kodu : EKO7030
Paslanmaz çelik gövde
Pres baskı yekpare üst tabla
6 kademeli ısı anahtarlı
Set üstü veya alt stand ile birlikte kullanılabilir
Kolay temizlenebilir yuvarlak köşeli üst tabla
| Ağırlık | 69 kg |
| Boyutlar | 122 × 80 × 45 cm |
| Ürün | Ocak |
| Seri | 700 Seri |
| Ürün Yapısı | Set Üstü |
| Enerji Tipi | Elektrikli |
| Uzunluk | 1200 |
| Genişlik | 730 |
| Yükseklik | 280 |
| Net Ağırlık | 54 |
| Kablo Kesit | 5×4 |
| Güç , W. | 15600 |
| Gerilim (Voltaj) | 380 – 400V 3N AC 50 Hz |
| Yanıcı | 6 Kare Pleytli |
| Yanıcı Ölçüsü | Ø22 |
Ölçülerinize dayalı olarak mükemmel bedeninizi hesaplayacağız
Copyright © 2021
