0.00 TL
Atalay 730 Seri AAIE-473 Set Üstü Amerikan Izgara, 40x73 cm, Elektrikli
73 Seri Pişiriciler
Ürün Kodu : EKF7030K
Paslanmaz çelik gövde
Pres baskı yekpare üst tabla
6 kademeli ısı anahtarlı, 22×22 cm kare pleytler
2xGN 2/1 kapasiteli fırın
300 °C’ye kadar birbirinden bağımsız ayarlanabilir alt ve üst fırın
sıcaklık kontrolü
Kolay temizlenebilir yuvarlak köşeli üst tabla
| Ağırlık | 124 kg |
| Boyutlar | 1220 × 800 × 1050 cm |
| Ürün | Kuzine |
| Ürün Yapısı | Fırınlı |
| Seri | 700 Seri |
| Enerji Tipi | Elektrikli |
| Yanıcı | 6 Kare Pleytli |
| Yanıcı Ölçüsü | Ø23 |
| Uzunluk | 1200 |
| Genişlik | 730 |
| Yükseklik | 850 |
| Net Ağırlık | 104 |
| Güç , W. | 20600 |
| Gerilim (Voltaj) | 380 – 400V 3N AC 50 Hz |
| Kablo Kesit | 5×6 |
Ölçülerinize dayalı olarak mükemmel bedeninizi hesaplayacağız
Copyright © 2021
