0.00 TL
Atalay AAIG-1290 900 Seri Dolaplı Su Çekmeceli Döküm Amerikan Izgara, 120x90 cm
90 Seri Pişriciler
Ürün Kodu : EDT90150
Paslanmaz çelik gövde Manuel kaldırma mekanizması Karşı ağırlıklı kapak Soğuk su girişi Tüm modellerde 300 °C’ye kadar ayarlanabilir sıcaklık kontrolü Kolay temizlenebilir yuvarlak köşeli üst tabla
| Ağırlık | 210 kg |
| Boyutlar | 122 × 96 × 105 cm |
| Ürün | Devrilir Tava |
| Seri | 900 Seri |
| Enerji Tipi | Elektrikli |
| Kaldırma Mekanizması | Manuel Kaldırmalı |
| Kapasite | 150lt. |
| Net Ağırlık | 185 |
| Güç , W. | 18.000 |
| Gerilim (Voltaj) | 380 – 400V 3N AC 50 Hz |
| Genişlik | 900 |
| Yükseklik | 850 |
| Kablo Kesit | 5×4 |
| Su Girişi | R 1/2” |
Ölçülerinize dayalı olarak mükemmel bedeninizi hesaplayacağız
Copyright © 2021
