0.00 TL
Atalay 730 Seri AAIE-473 Set Üstü Amerikan Izgara, 40x73 cm, Elektrikli
73 Seri Pişiriciler
Ürün Kodu : EDT7050
“Paslanmaz çelik gövde
Manuel kaldırma mekanizması
Karşı ağırlıklı kapak
Soğuk su girişi
Tüm modellerde 300 °C’ye kadar ayarlanabilir sıcaklık kontrolü
Kolay temizlenebilir yuvarlak köşeli üst tabla”
| Ağırlık | 125 kg |
| Boyutlar | 82 × 80 × 115 cm |
| Ürün | Devrilir Tava |
| Seri | 700 Seri |
| Enerji Tipi | Elektrikli |
| Kaldırma Mekanizması | Manuel Kaldırmalı |
| Kapasite | 50lt. |
| Net Ağırlık | 110 |
| Güç , W. | 8000 |
| Gerilim (Voltaj) | 380 – 400V 3N AC 50 Hz |
| Genişlik | 730 |
| Yükseklik | 850 |
| Kablo Kesit | 5×4 |
| Su Girişi | R 1/2” |
Ölçülerinize dayalı olarak mükemmel bedeninizi hesaplayacağız
Copyright © 2021
