0.00 TL
Atalay AAIG-1290 900 Seri Dolaplı Su Çekmeceli Döküm Amerikan Izgara, 120x90 cm
90 Seri Pişriciler
Ürün Kodu : 391123
| Ağırlık | 226 kg |
| Boyutlar | 124 × 102 × 120 cm |
| Seri | 900XP |
| Enerji Tipi | Elektrikli |
| Ürün | Kaynatma Tenceresi |
| Isıtma Tipi | İndirekt Isıtmalı |
| Kapasite | 250lt. |
| Ürün Yapısı | Dikdörtgen |
| Malzeme Kalitesi | AISI 316 |
| Uzunluk | 550 |
| Genişlik | 485 |
| Yükseklik | 1040 |
| Net Ağırlık | 200 |
| Güç , W. | 24000 |
| Gerilim (Voltaj) | 400 V/3N ph/50/60 Hz |
| Su Girişi | 1/2" |
Ölçülerinize dayalı olarak mükemmel bedeninizi hesaplayacağız
Copyright © 2021
