0.00 TL
Atalay AAIG-1290 900 Seri Dolaplı Su Çekmeceli Döküm Amerikan Izgara, 120x90 cm
90 Seri Pişriciler
Ürün Kodu : 391111
Makarna haşlamanın yanı sıra cihaz erişte, pirinç, mantı ve sebze haşlamak için de kullanılır.
Yüksek randımanlı 16.5 kW’lık brulörler paslanmaz çeliktir; her haznenin altında alev söndüğünde gazı kesen emniyet aygıtı ve güç ayarı vardır.
Su haznesi 316-L tip paslanmaz çeliktendir.
Su haznesi cihazın üst tablasına dikişsiz biçimde kaynatılmıştır.
| Ağırlık | 65 kg |
| Boyutlar | 102 × 46 × 108 cm |
| Ürün | Makarna Pişirici |
| Ürün Yapısı | Dolaplı |
| Enerji Tipi | Gazlı |
| Gaz Türü | LPG, NG |
| Seri | 900 Seri |
| Kapasite | 40 |
| Pişirici Yüzey | Tek Hazneli |
| Uzunluk | 400 |
| Genişlik | 930 |
| Yükseklik | 850 |
| Net Ağırlık | 25, 55 |
| Güç , W. | 16.500 |
| Gaz Girişi | 1/2'' |
| Su Girişi | 3/4" |
Ölçülerinize dayalı olarak mükemmel bedeninizi hesaplayacağız
Copyright © 2021
