0.00 TL
Atalay 730 Seri AAIE-473 Set Üstü Amerikan Izgara, 40x73 cm, Elektrikli
73 Seri Pişiriciler
Ürün Kodu : 371183
| Ağırlık | 86 kg |
| Boyutlar | 82 × 108 × 131 cm |
| Ürün | Devrilir Tava |
| Seri | 700 Seri |
| Enerji Tipi | Elektrikli |
| Kapasite | 60lt. |
| Uzunluk | 800 |
| Genişlik | 730 |
| Yükseklik | 850 |
| Net Ağırlık | 105 |
| Güç , W. | 9.500 |
| Gaz Girişi | R 1/2" |
Ölçülerinize dayalı olarak mükemmel bedeninizi hesaplayacağız
Copyright © 2021
