0.00 TL
Atalay 730 Seri AAIE-473 Set Üstü Amerikan Izgara, 40x73 cm, Elektrikli
73 Seri Pişiriciler
Ürün Kodu : 371181
| Ağırlık | 86 kg |
| Boyutlar | 82 × 108 × 121 cm |
| Ürün | Devrilir Tava |
| Seri | 700 Seri |
| Enerji Tipi | Gazlı |
| Gaz Türü | LPG, NG |
| Kapasite | 60lt. |
| Uzunluk | 800 |
| Genişlik | 730 |
| Yükseklik | 850 |
| Net Ağırlık | 105 |
| Güç , W. | 16.000 |
| Gaz Girişi | R 1/2" |
Ölçülerinize dayalı olarak mükemmel bedeninizi hesaplayacağız
Copyright © 2021
